Plant ART

Hlubina

akrylová malba na plátně 50 x 30 cm

sold out

Aerárium s řasokoulíŽivý obraz s příběhem...


Tato podvodní mandala vznikla na břehu jedné krásné lesní tůňky kousek od Prahy. Mluvím o malé křišťálově čisté tůňce ukryté mezi stromy v lese. O tom místě jsem věděla pouze z doslechu a tak jednoho dne jsme se s mým mužem a dcerkou vydali toto místo hledat. I když jsem s krásou počítala, tak mě překvapila mystická atmosféra tohoto místa. Tůňka je napojená na potůček a ve svém zrcadle odráží zelené kořeny stromů. Pokud se v místě na chvíli zastavíte můžete pocítit klid a věčné plynutí. Zde vznikla první skica mandaly, která nese název Hlubina.


Mandala je ručně malována akrylovými barvami a dozdobená 3D perlami. Tato zlatá mandala povídá příběh o podvodním světě, našem podvědomí a naší duši. Vše co je skryté může být viděno - to hezké zintenzivní, to těžké léčí. Mandala obsahuje posvátnou geometrii konkrétně Květ života, který má schopnost měnit krystaly vody a zvyšovat její hodnotu. Doporučuji čas od času postavit před střed mandaly čistou vodou, kterou následně vypijete. 

Život jedné řasokoule..


Do obrazu je zakomponované aerárium s živou rostlinkou - řasokoulí, která vyžaduje vaši (nenáročnou) péči. Tvoří důležitou součást obrazu. Řasokoule je roztomilá rostlinka, kterou si zamilujete. Více o řasokoulích.


Na tomto místě vznikla první skica. Za krásnou fotografii jsem vděčná Josefovi Vyhnalovi.


Detail

Plant ART