RELAXAČNÍ AKVAREL

ARTE harmony course I.


  • ateliér Velké Přílepy (15 min od Prahy) 
  • základní či intenzivní varianty kurzu
  • arteterapeutické postupy v praxi

Sebepoznávací kurz, ve kterém se naučíte lépe chápat své vlastní emoce, vyzkoušíte si relaxační techniky, které vedou k uvolnění těla a mysli a přispívají ke zvýšení životní spokojenosti.

Cítíte se nespokojeně a žijete v realitě bez barev? Bylo Vám ve škole řečeno, že neumíte malovat? Objevila jste v sobě skryté nadání? Chcete využít malování k relaxaci a sebepoznání? Pak jste tu správně,

Akvarel je technika založená na uvolnění. V akvarelu nejde nic táhnout, tlačit ani nutit. Pokud chcete malovat dobrý akvarel, zapalte si svíčku, pusťte si oblíbenou hudbu, uvolněte se a hlavně nechtějte namalovat dokonalý obraz!

S uvolněním Vám pomůže akvarel sám a vy najednou zjistíte, že když se zaměříte na plynutí barev a necháte věci ,,se dít" tak zažijete pocit klidu a přijetí, který si při pravidelném využívání technik odnesete sebou do svých všedních dní.

Každá barva nese svou vibrační energii, kterou můžeme využít k léčení svého těla i duše. 

NÁPLŇ KURZU

V kurzu se naučíte jemně zacházet s akvarelovými barvami, vyzkoušíte si relaxační techniky, které Vám usnadní práci se svými emocemi. Z kurzu si odnesete znalosti a schopnosti, které budete moci uplatnit sami ve své vlastní akvarelové tvorbě. Pravidelné malování Vám pomůže uvolnit tělo a mysl a zvýšit svou životní spokojenost. Najdeme spolu Vaší harmonizační barvu, skrze kterou přijímáte nejvíce aktuálně potřebnou energii. Tyto znalosti můžete následně využít např. při vybírání barvy oblečení či předmětů, kterými se obklopujete.

3 navazující kurzy

RELAXAČNÍ AKVAREL

LÉČIVÉ MANDALY

ZDROJOVÉ NAPOJENÍ

Kurzem Vás provede malířka Kristýna Velíšková. 

Jsem vášnivá malířka, ilustrátorka,maminka dcerky Elisabethky a žena skvělého muže. Maluji energetické obrazy a pořádám harmonizační kurzy a tím předávám léčivé poselství barev, které tolik pomohlo zharmonizovat i můj život. Naplňuji tím z velké části své životní poslání a jsem za to nekonečně vděčná. V roce 2015 jsem také založila Výtvarný ateliér Barevné malování, ve kterém stále s pár vyvolenými stále předáváme dětem a dospělým své schopnosti ze světa barev. Umělecké techniky jsem ukazovala v pořadech Rady ptáka Loskutáka, Polopatě atd. Bude mi ctí provázet Vás cestou barev k sebepoznání.


Co jste mi napsali...

Přišla jsem, abych se naučila dělat akvarel, ale naučila jsem se mnohem více. Zmizel můj problém, že jsem pořád ve spěchu a nemohu se zastavit. Teď už mohu a cítím se u toho skvěle.

Monika Seidlová


Váš kurz mě moc potěšil. Tato technika malování mě moc bavila a cítila jsem se po celou dobu velmi uvolněně (když pominu stres s hledáním místa :) Potěšily mě i výsledky mých obrázků, i když to nebylo cílem. ale přesto mám je doma vystavené a těším se na druhý kurz. Karolína T.

Karolína Táborská  

S kurzem jsme byly velmi spokojené, já i dcera. Paní lektorka je velmi šikovná a hodná. Všechny kurzy byly úžasné. Posunula jsem své hranice a cítím se zase o trochu lépe.

Bára Maindlenová (s dcerkou 15 let)

Ceník

Základní kurz 1,5 hod

Relaxační akvarel

1.500 Kč

Intenzivní kurz 3 hod

Relaxační akvarel

2.800 Kč

Serie 3 kurzů (3 x 1,5 hod - 1.300 Kč) 

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

3.900 Kč

Serie 3 kurzů (3x3 hod - 2.600 Kč)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

7.800 Kč

Pravidelný kurz 10 lekcí 1,5 hod

Relaxační arteterapeutické techniky (plus zahrnuje všechny výše uvedené kurzy)

13.000 Kč

Pravidelný kurz 10 lekcí 3 hod

Relaxační arteterapeutické techniky (plus zahrnuje všechny výše uvedené kurzy)

26.000 Kč

V ceně jsou již zahrnuty veškeré barvy a malířské pomůcky. 

V případě, že máte hmotnou nouzi a myslíte, že by Vám mé kurzy pomohli, napište mi zprávu.

ARTE courses