LÉČIVÉ MANDALY

ARTE harmony course II.

  • ateliér Velké Přílepy (15 min od Prahy) 
  • Základní či intenzivní varianty kurzu
  • Arteterapeutické postupy v praxi

Sebepoznávací kurz, ve kterém se naučíte využívat pozitivní energii mandal ve svůj prospěch a vyzkoušíte si relaxační techniky, které vedou k uvolnění těla i duše a pomáhají vytvářet naší psychickou pohodu.

Postrádáte ve svém životě pocit harmonie a pohody? Nemůžete nalézt sami sebe a nevíte, kdo vlastně jste? Bylo Vám ve škole řečeno, že neumíte malovat? Chcete využít malování k relaxaci a sebepoznání? Pak jste tu správně,

Mandaly nám předávají prastarou moudrost klidu, harmonie a vnitřní očisty. Při malování mandal můžeme nahlédnout do své duše a zažít očistný pocit sjednocení. Ukazují nám své pravé já a pomáhají při hledání naší vnitřní pravdy.

Každá barva nese svou vibrační energii, kterou můžeme využít k léčení svého těla i duše. Barvy při malování vybíráme dle naší intuice, tak aby nám mandala přinesla co nejvíce ze svých léčitelských schopností. 

Mandaly jsou silným energickým zářičem a při tvorbě za pozitivních  okolností dokáží šířit léčivou energii a harmonizovat tak prostor, ve kterém žijeme.


NÁPLŇ KURZU 


V kurzu se naučíte tradiční způsob malování mandaly a práci s akvarelovými barvami. Vysvětlíme si jak mandala přenáší pozitivní energii a jak ji využít pro naše psychické zdraví. Jedná se o kurz plný odpočinku a sebepoznání. Pravidelné malování mandal Vám pomůže zvýšit životní spokojenost a usnadní Vám práci se svými emocemi.

3 harmonizační navazující kurzy


Relaxační akvarel

Léčivé mandaly

Zdrojové napojení 

Kurzem Vás provede malířka Kristýna Velíšková. 

Jsem vášnivá malířka, ilustrátorka, maminka dcerky Elisabethky a žena skvělého muže. Maluji energetické obrazy a pořádám harmonizační kurzy a tím předávám léčivé poselství barev, které tolik pomohlo zharmonizovat i můj život. Naplňuji tím z velké části své životní poslání a jsem za to nekonečně vděčná. V roce 2015 jsem také založila Výtvarný ateliér Barevné malování, ve kterém stále s pár vyvolenými stále předáváme dětem a dospělým své schopnosti ze světa barev. Umělecké techniky jsem ukazovala v pořadech Rady ptáka Loskutáka, Polopatě atd. Bude mi ctí provázet Vás cestou barev k sebepoznání.Co jste mi napsali...

Chodím na kurzy malování už dlouho, ale líbil se mi tento psychologický přesah, kdy se mohu kromě hezkého času posunout i na své cestě. Kurz doporučuji a oděkování patří hlavně milé lektorce! Jen bych uvítala kurz delší. Přijde mi, že bych potřebovala více času....

Míša Zemanová


Kurz byl fajn. Jsem ráda, že jsem Vás poznala a děkuji za zpestřené jarní prázdniny. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Moc zdravím. 

Michaela Opácková  

Mám za úkol napsat za všechny, tak snad se mi podaří vystihnout základní pocity všech :). Kurz byl až nečekaně energický a zábavný. Bylo úžasné tvořit mandaly v ženském kruhu a cítit sounáležitost. Kristýna je skvělý průvodce a jsem ráda, že mohu mít takového člověka nablízku.

Maminky z Boru

Ceník

Základní kurz 1,5 hod

Léčivé mandaly

1.500 Kč

Intenzivní kurz 3 hod

Léčivé mandaly

2.800 Kč

Serie 3 kurzů (3 x 1,5 hod - 1.300 Kč)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

3.900 Kč

Serie 3 kurzů (3 x 3 hod - 2600 Kč)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

7.800 Kč

Pravidelný kurz 10 lekcí 1,5 hod

Relaxační arteterapeutické techniky (plus zahrnuje všechny výše uvedené kurzy)

13.000 Kč

Pravidelný kurz 10 lekcí 1,5 hod

Relaxační arteterapeutické techniky (plus zahrnuje všechny výše uvedené kurzy)

26.000 Kč

V ceně jsou již zahrnuty veškeré barvy a malířské pomůcky.

V případě, že máte hmotnou nouzi a myslíte, že by Vám mé kurzy pomohli, napište mi zprávu.

ARTE courses

Ceník

Individuální kurzy malování (nejedná se o skupinový kurz)


HRÁŠKOVÝ ATELIÉR Velké Přílepy

Pravidelný kurz individuální

1 x týdně 90 min

1.250 Kč/lekce

Jednorázová lekce individuální

1.350 Kč


Pravidelný kurz pro 2 osoby

rodič s dítětem, sourozenci...

2.300 Kč/lekce

Jednorázová lekce pro 2 osoby

2.400 Kč

Podkrovní ateliér se nachází na adrese Dany Medřické 1013 v krásné přírodě hned u rybníka ve Velkých Přílepech. Parkovat je možné před domem, cca 4 volná místa na podelné parkování, či kdekoliv v ulicích kolem (parkování všude zdarma). Zastávka autobusu 350 je na dohled od domu. Zvoňte na zvonek ATELIÉR. Nechoďte prosím o moc dříve než je začátek lekce (většinou ve stejný čas minulá lekce končí). 

AFRICKÝ ATELIÉR Praha Dejvice

Pravidelný kurz individuální

1 x týdně 90 min

1.450 Kč/lekce

Jednorázová lekce individuální


1.550 Kč

Pravidelný kurz pro 2 osoby

rodič s dítětem, sourozenci...

2.500 Kč/lekce

Jednorázová lekce pro 2 osoby

2.600 Kč

Africký ateliér se nachází v krásném studiu L.A. Wellness na adrese Raisova 9, Bubeneč na Praze 6 (10 min pěšky od metra Dejvická). Parkovat je možné na Puškinově náměstí (zpoplatněno - parkovací automat). Zvoňte na zvonek L.A. Wellness. Nechoďte prosím o moc dříve než je začátek lekce (většinou ve stejný čas minulá lekce končí).Semestr začíná na začátku září a končí na konci ledna - celkem 19 lekcí.

V ceně jsou již zahrnuty veškeré barvy a malířské pomůcky.

Lekci je nutné zrušit 24 hodin předem jinak propadá.

V případě, že máte hmotnou nouzi a myslíte, že by  dítěti můj kurz pomohl, napište mi zprávu.