LÉČIVÉ MANDALY

ARTE harmony course II.

  • ateliér Velké Přílepy (15 min od Prahy) 
  • Základní či intenzivní varianty kurzu
  • Arteterapeutické postupy v praxi

Sebepoznávací kurz, ve kterém se naučíte využívat pozitivní energii mandal ve svůj prospěch a vyzkoušíte si relaxační techniky, které vedou k uvolnění těla i duše a pomáhají vytvářet naší psychickou pohodu.

Postrádáte ve svém životě pocit harmonie a pohody? Nemůžete nalézt sami sebe a nevíte, kdo vlastně jste? Bylo Vám ve škole řečeno, že neumíte malovat? Chcete využít malování k relaxaci a sebepoznání? Pak jste tu správně,

Mandaly nám předávají prastarou moudrost klidu, harmonie a vnitřní očisty. Při malování mandal můžeme nahlédnout do své duše a zažít očistný pocit sjednocení. Ukazují nám své pravé já a pomáhají při hledání naší vnitřní pravdy.

Každá barva nese svou vibrační energii, kterou můžeme využít k léčení svého těla i duše. Barvy při malování vybíráme dle naší intuice, tak aby nám mandala přinesla co nejvíce ze svých léčitelských schopností. 

Mandaly jsou silným energickým zářičem a při tvorbě za pozitivních  okolností dokáží šířit léčivou energii a harmonizovat tak prostor, ve kterém žijeme.


NÁPLŇ KURZU 


V kurzu se naučíte tradiční způsob malování mandaly a práci s akvarelovými barvami. Vysvětlíme si jak mandala přenáší pozitivní energii a jak ji využít pro naše psychické zdraví. Jedná se o kurz plný odpočinku a sebepoznání. Pravidelné malování mandal Vám pomůže zvýšit životní spokojenost a usnadní Vám práci se svými emocemi.

3 harmonizační navazující kurzy


Relaxační akvarel

Léčivé mandaly

Zdrojové napojení 

Kurzem Vás provede malířka Kristýna Velíšková. 

Jsem vášnivá malířka, ilustrátorka, maminka dcerky Elisabethky a žena skvělého muže. Maluji energetické obrazy a pořádám harmonizační kurzy a tím předávám léčivé poselství barev, které tolik pomohlo zharmonizovat i můj život. Naplňuji tím z velké části své životní poslání a jsem za to nekonečně vděčná. V roce 2015 jsem také založila Výtvarný ateliér Barevné malování, ve kterém stále s pár vyvolenými stále předáváme dětem a dospělým své schopnosti ze světa barev. Umělecké techniky jsem ukazovala v pořadech Rady ptáka Loskutáka, Polopatě atd. Bude mi ctí provázet Vás cestou barev k sebepoznání.Co jste mi napsali...

Chodím na kurzy malování už dlouho, ale líbil se mi tento psychologický přesah, kdy se mohu kromě hezkého času posunout i na své cestě. Kurz doporučuji a oděkování patří hlavně milé lektorce! Jen bych uvítala kurz delší. Přijde mi, že bych potřebovala více času....

Míša Zemanová


Kurz byl fajn. Jsem ráda, že jsem Vás poznala a děkuji za zpestřené jarní prázdniny. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Moc zdravím. 

Michaela Opácková  

Mám za úkol napsat za všechny, tak snad se mi podaří vystihnout základní pocity všech :). Kurz byl až nečekaně energický a zábavný. Bylo úžasné tvořit mandaly v ženském kruhu a cítit sounáležitost. Kristýna je skvělý průvodce a jsem ráda, že mohu mít takového člověka nablízku.

Maminky z Boru

Ceník

Základní kurz á 1,5 hod

Léčivé mandaly

1.200 Kč

Poročilý kurz á 3 hod

Léčivé mandaly

2.400 Kč

Serie 3 kurzů (á 1,5 hod)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

3.300 Kč

Serie 3 kurzů (á 3 hod)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

6.900 Kč

Intenzivní kurz 15 lekcí (á 1,5 hod)

17.500 Kč

ARTE courses