ZDROJOVÉ NAPOJENÍ

ARTE harmony course III.


  • ateliér Velké Přílepy (15 min od Prahy) 
  • základní či intenzivní varianty kurzu
  • arteterapeutické postupy v praxi

Zážitkový kurz, ve kterém se stanete součástí přírody a začnete ji vnímat v hlubším propojení. Díky kurzu se naučíte lépe chápat své vlastní prožitky a naučíte se přijímat čistou energii přírody, která je tu pro všechny a která nám pomáhá v uvolnění a napojení na sebe sama.

Chcete najít nový zdroj odpočinku? Cítíte se nespokojeně a žijete v realitě bez barev? Bylo Vám ve škole řečeno, že neumíte malovat? Objevila jste v sobě skryté nadání? Chcete využít malování k relaxaci a sebepoznání? Pak jste tu správně,

Při malování v přírodě můžete lehce zažít uvolněný stav bytí tzv. ,,flow", tedy plynutí, kdy jste absolutně ponořeni do určité činnosti, zapomenete na všechno ostatní a napojíte se pouze na přítomný okamžik a nejhlubší pravdy přírody.

V kurzu se naladíme na čistou energii přírody a budeme malovat obraz v souladu v nejvyšším napojením. Zažijete pocit klidu a přijetí, který si můžete snadno odnést i do svého běžného života. 

Každá součást přírody, každý kámen, každý strom, nese svou vibrační energii, která ovlivňuje naše tělo, mysl i duši. Naučme se využívat této vzácné energie k léčení sebe sama a získávání pozitivní energie.

NÁPLŇ KURZU

Celý kurz probíhá v přírodě a začíná krátkou procházkou po tiché krajině. Poté nás čeká meditace na zklidnění mysli a naladění se na okolní přírodu. Malovat budeme akvarelovými barvami, vyzkoušíte si relaxační techniky, které Vám usnadní práci se svými emocemi a naučíme se napojit na přírodní zdroj energie, který Vám pomůže cítit se ve svých běžných dnech více uvolněně.  Pravidelné malování v přírodě Vám pomůže uvolnit tělo a mysl a zvýšit svou životní spokojenost. 

3 navazující kurzy

RELAXAČNÍ AKVAREL

LÉČIVÉ MANDALY

ZDROJOVÉ NAPOJENÍ

Kurzem Vás provede malířka Kristýna Velíšková. 

Jsem vášnivá malířka, ilustrátorka a maminka dcerky Elisabethky. Maluji energetické obrazy a pořádám harmonizační kurzy a tím předávám léčivé poselství barev, které tolik pomohlo zharmonizovat i můj život. Naplňuji tím z velké části své životní poslání a jsem za to nekonečně vděčná. V roce 2015 jsem také založila Výtvarný ateliér Barevné malování, ve kterém stále s pár vyvolenými stále předáváme dětem a dospělým své schopnosti ze světa barev. Umělecké techniky jsem ukazovala v pořadech Rady ptáka Loskutáka, Polopatě atd. Bude mi ctí provázet Vás cestou barev k sebepoznání.Co jste mi napsali...

Děkuji za tento speciální zážitek, na který budu ještě dlouho vzpomínat. S pozdravem Renáta

Renáta Malinská


Kurz byl velmi intenzivní a milý. Užila jsem si ho od začátku až do konce. Jen škoda, že nevyšlo zrovna počasí, ale lektorka byla vybavená na cokoliv :)......Až budu opět řešit problém, ráda Vás opět vyhledám. 

Péťa Malá  

Nemám žádné výtky, snad jen, že bych kurz prodloužila na alespoň půl den. Mám pocit, že jsme nestihly vše probrat. Meditaci, kterou jsme dělali používám stále. Děkuji Vám za vše.

Tereza Rusová

Ceník

Základní kurz 1,5 hod

Zdrojové napojení

1.500 Kč

Intenzivní kurz 3 hod

Zdrojové napojení

2.800 Kč

Serie 3 kurzů (3 x 1,5 hod - 1.300 Kč)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojení

3.900 Kč

Serie 3 kurzů (3 x 3 hod - 2.600)

Kurzy Relaxační akvarel, Léčivé mandaly, Zdrojové napojen

7.800 Kč

Pravidelný kurz 10 lekcí 1,5 hod

Relaxační arteterapeutické techniky (plus zahrnuje všechny výše uvedené kurzy)

13.000 Kč

Pravidelný kurz 10 lekcí 3 hod

Relaxační arteterapeutické techniky (plus zahrnuje všechny výše uvedené kurzy)

26.000 Kč

V ceně jsou již zahrnuty veškeré barvy a malířské pomůcky.

V případě, že máte hmotnou nouzi a myslíte, že by Vám mé kurzy pomohli, napište mi zprávu.

ARTE course