LÉČIVÉ MANDALY

Skupinové kurzy Praha


Mandaly jsou prastaré kruhové obrazce, které nám předávají svou moudrost klidu a harmonie. Při malování mandal můžeme nahlédnout do své duše a zažít očistný pocit klidu a ,,flow". Mandaly jsou nosiči pozitivní energie a mají schopnost harmonizovat naše emoce, tělo a prostor, ve kterém se nachází.

V kurzu si ukážeme tradiční způsob malování mandaly. Zasvětím vás do tajů posvátné geometrie a způsobů, jak lze tyto pradávné znalosti využít k našemu léčení.

Kurz je koncipován pro začátečníky i pokročilé malíře. Předchozí zkušenost s malováním není vůbec nutná:). Budeme tvořit v menší skupince max. 10 účastníků, aby každý měl dost prostoru konzultovat vše potřebné.

Z kurzu si odnesete svou vlastní mandalu, která vám bude průvodcem ve vaší cestě za životem v lásce a harmonii.

Všechny malířské pomůcky jsou již zahrnuty v ceně kurzu. Sebou si vezměte pouze zástěru či oblečení, které si můžete umazat.


ZAMĚŘENÍ KURZU - 2 TERMÍNY


Léčivé mandaly 

technika DOT ART

Malovat budeme na malířské plátno 30 x 30 cm a používat akrylové barvy a akrylové fixy. Předám vám základní znalosti o míchání barev a naučíte se používat techniku DOT ART - tečkování. K dispozici budete mít tečkovací sady a zlaté akrylové fixy

Léčivé mandaly 

technika PLANT ART 

Malovat budeme na malířské plátno 30 x 30 cm a používat akrylové barvy a akrylové fixy. Předám vám základní znalosti o míchání barev a práci s akrylovými fixy. Budeme tvořit obraz tzv. PLANT ART - takže do obrazu si sami zakomponujete živou rostlinku. Do obrazu umístíme řasokouli ve skleněném aeráriu.

na pražské náplavce

Kurz se uskuteční v kreativní dílně U JEDNOHO STOLU 

Smíchovská náplavka, kobka č. 1, Hořejší nábřeží, Praha 5, 150 00

kdy

KURZ s technikou DOT ART 17.8.2023 17:30 - 20:30            1990 Kč

KURZ s technikou PLANT ART  3.10.2023  17:30 - 20:30       2.300 Kč

Kurzem vás provede Kristýna Velíšková

česká malířka, lektorka a autorka unikátních projektů Plant art a Arte harmony courses. Kromě toho také maminka dcerky Elisabethky a manželka skvělého muže.

Mým posláním je malovat energetické obrazy, které harmonizují emoce a aktivují potenciál vaší duše.

Zasvětila jsem svůj život zkoumání duševních a emočních mechanismů a způsobů, jak se vymanit z pout starých vzorců a zranění minulosti, naplno odemknout svůj potenciál a tvořit život v lásce, klidu a hojnosti. 

Je mi ctí, že vás mohu doprovázet na vaší cestě ke šťastnějšímu životu.

Číst o Kristýně více

Chci se přihlásit na kurz