Plant ART

Magické léto

akrylová malba na plátně 40 x 30 cm

4.000 Kč celá suma půjde mamince nemocného Matyáška

https://www.facebook.com/aukcematyas

Aerárium s TilandsiíŽivý obraz s příběhem...


Inspirací pro tuto mandalu byla tentokrát jedna krásná louka, která mě donutila se zastavit, uvolnit fantazii a přetvořit krásu této louky v harmonizační obrazec. Až z květů této louky zbydou jen uschlá stébla a povadlá květenství, bude síla květin dál vyzařovat svou energii a lásku do vašeho domova skrz mou růžovo - zlatou mandalu. Obraz také v sobě nese energii soucitu, jelikož od prvního tahu štětcem bylo jasné, že celá vybraná částka za obraz poputuje malému Matyáškovi. Celý příběh o Matyáškovi si můžete přečíst zde   


Mandala je ručně malována akrylovými barvami a dozdobená 3D perlami. Tato květová mandala nese poselství krásy přírody, nabádá nás k relaxaci na tichých a květem posetých loukách a vede nás do hloubky k sobě samým -  k uvědomění, že to krásné, co vidím a cítím je tu pro každého a všichni můžeme využít potenciálu přírody k uvolnění a přijetí pozitivní energie. Mandala je malována s pomocí posvátné geometrie a v napojení na říši květin.

Život jedné Tilandsie..


Do obrazu je zakomponované aerárium s živou rostlinkou - Tilandsií, která vyžaduje vaši (nenáročnou) péči. Tvoří důležitou součást obrazu. Tilandsie je úžasná rostlinka, kterou si zamilujete.


Za vyfotografování louky děkuji Antonínovi Kabilkovi - mému dědovi, coby šikovnému fotografovi.Detail

Plant ART