Léčivé osobní mandaly


Jsem šťastná, že pro vás mohu malovat osobní mandaly na míru. Mandaly tvořím v souladu s nejvyšším napojením a při pozitivních emocích tak, aby šířily vibrace lásky do Vašich domovů. Při malování využívám prvky posvátné geometrie, přírodních ornamentů a veškeré inspirace, kterou mi vesmír při malování pošle.

Moudrost klidu a harmonie

Mandaly nám předávají prastarou moudrost klidu, harmonie a vnitřní očisty. Když se napojíte na svou mandalu, můžete nahlédnout do své duše a zažít očistný pocit sjednocení. Mandaly nám ukazují své pravé já a pomáhají při hledání naší vnitřní pravdy.

A jsme na začátku

Maluji mandaly dle vašich přání. Někteří z vás mi chtějí napsat mnoho vodítek o sobě, svém životě, oblíbených barvách a dalších souvislostech.... a někdo mi nechá zcela volnou ruku. Rozhodnutí, jak proběhne zadání pro malbu, nechávám zcela ve vašich rukou.

Jedinečnost

Vždy vznikne jedinečná mandala určena pro konkrétního člověka. Samotnou mě vždy překvapí výsledek, jelikož nic moc neplánuji, nechávám se nést proudem a na konci malování se nestačím divit, co vše se dá z mandaly vyčíst.

Mandaly jsou silným energickým zářičem a při tvorbě za pozitivních okolností dokáží šířit léčivou energii a harmonizovat tak prostor, ve kterém žijeme.

Velikost plátna

30 cm - 100 cm

Technika

Akrylové barvy a 3D perly

Cena

od 3.000 Kč Kč


Napište mi. Ráda pro Vás budu malovat.