Mandala  ART


Posvátná geometrie


Při malování mandal využívám prvky posvátné geometrie, přírodních ornamentů a veškeré inspirace, kterou mi vesmír při malování pošle. Mandaly tvořím v souladu s nejvyšším napojením a při pozitivních emocích tak, aby šířily vibrace lásky do Vašich domovů.

Spirit


Mandaly nám předávají prastarou moudrost klidu, harmonie a vnitřní očisty. Když se napojíte na svou mandalu, můžete nahlédnout do své duše a zažít očistný pocit sjednocení. Mandaly nám ukazují své pravé já a pomáhají při hledání naší vnitřní pravdy.

Maluji mandaly dle vašich přání. Někteří z vás mi chtějí napsat mnoho vodítek o sobě, svém životě, oblíbených barvách a dalších souvislostech.... a někdo mi nechá zcela volnou ruku. Rozhodnutí, jak proběhne zadání pro malbu, nechávám zcela ve vašich rukou.


Vždy vznikne jedinečná mandala určena pro konkrétního člověka. Samotnou mě vždy překvapí výsledek, jelikož nic moc neplánuji, nechávám se nést proudem a na konci malování se nestačím divit, co vše se dá z mandaly vyčíst.

Mandaly jsou silným energickým zářičem a při tvorbě za pozitivních okolností dokáží šířit léčivou energii a harmonizovat tak prostor, ve kterém žijeme.

Mandala art