Kurz relaxačního malování pro ženy

malá skupinka max. 6 žen

 • ateliér Praha Dejvická 
 • skupinový kurz pro ženy

Skupinový kurz relaxačního malování pro ženy, které chtějí svobodně tvořit, relaxovat a objevovat svůj ženský potenciál v malé podporující skupince žen.  V kurzu zažijete pocit svobodného sebevyjádření s pomocí barev, pocit flow, kdy jste ponořeny do přítomného okamžiku a všechny starosti odplavou. Transformační kurz zaměřený na návrat ke své podstatě, svému potenciálu a prožívání emocí skrze své tělo. 

Jak by se Ti líbilo místo, kde se můžeš cítit bezpečně a sama sebou, místo, kde vždy najdeš podporující skupinu žen, místo, kde můžeš tvořit, sdílet a podporovat se navzájem?

V kurzu vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžeš být sama sebou, cítit se svobodně a ve kterém se mohou dít zázraky. 

NÁPLŇ KURZU

V kurzu relaxačního malování jde hlavně o radost a prožitek ze svobodné tvorby. Budeme si užívat všechny barvy spektra, vnímat jak na nás působí a s jakou barvou se cítíme dobře.

V kurzu prožíváme sami sebe a ladíme se na svoji pravou ženskou podstatu, zkoumáme přírodní zákonitosti, poznáváme posvátné ornamenty, experimentujeme s barvami, malujeme mandaly, kreslíme hudbu, relaxujeme a děláme vše, co v daný okamžik chceme a potřebujeme.


Pracujeme také s našimi emocemi tak, aby nám sloužily jako dar. Zapínáme náš cenný emoční kompas, který nás chrání a ukazuje nám cestu. V kurzu si představíme techniky vedoucí k relaxaci a větší emoční stabilitě. Naučíme se bezpečně ventilovat své emoce na papíře, lépe se v nich vyznat, přijmout je a mít z jejich prožívání užitek.


Běžnou součástí kurzu je zaměření se na pocit, kdy prožitek a proces tvorby je na prvním místě a na výsledku až tolik nezáleží. Zažijete přístup, ve kterém neexistují odměny a tresty, pouze volnost, svoboda a radost z tvorby. Zaměříme se také na pocit, kdy při malování nejsou stanoveny žádné hranice a můžete pomocí barev vyjadřovat vše, co chcete a v danou chvíli potřebujete. 


Relaxační malování vede k prožitku FLOW, kdy zapomínáme na vše a existuje pro nás jen daný okamžik. 

V kurzu budeme používat pastelky, fixy, pastely, uhel, křídu, akrylové barvy, akvarelové barvy a k experimentální tvorbě přírodniny a novinové články.


INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP


Témata v kurzu relaxačního malování se mění dle potřeb každé z vás. Mám mnoho témat, která jsou velmi podporující, ale mnoho témat vznikne také spontánně, když mluvíte o tom, co aktuálně potřebujete a máte chuť tvořit. Témata také tvořím v souladu s přírodními cykly. Nechám se vést intuicí, která mi často říká, co je nejlepší v danou chvíli malovat či vám říci.

Ráda vás podporuji na cestě k vaší čisté autentické opravdovosti, do světa, kde je jedno co si o vás druzí lidé myslí, ale kde žijete svou hlubokou pravdu a prožíváte pocity radosti a lásky. 

.

Kurzem provází Kristýna Velíšková


česká malířka, lektorka osobního rozvoje a autorka unikátních projektů Plant art a Arte harmony courses. Kromě toho také maminka dcerky Elisabethky a manželka skvělého muže.

,,Mým posláním je malovat energetické obrazy, které harmonizují emoce a aktivují potenciál vaší duše.

Zasvětila jsem svůj život zkoumání duševních a emočních mechanismů a způsobů, jak se vymanit z pout starých vzorců a zranění minulosti, naplno odemknout svůj potenciál a tvořit život v lásce, klidu a hojnosti.

To vše vám předávám ve svých harmonizačních kurzech malování."

Číst o Kristýně více

Pro koho je kurz určen


Kurz je určen pro skupinku žen, které chtějí relaxovat a svobodně se projevovat na papíře, pro ženy, které se snaží najít cestu sami k sobě, ke své ženské podstatě, pro ženy, které žijí v mužském výkonnostním principu a potřebují podpořit svou ženskou svobodnou energii, pro ženy, které chtějí jít cestou uvolněného uměleckého přístupu, který nemá hranic, kdy je kladen hlavní důraz na to, co chcete a v danou chvíli potřebuje, pro ženy, které se cítí sami a chtějí patřit do skupiny žen, kde panuje podpora, vzájemná sounáležitost a soucitné sdílení.

V kurzu se také můžeme zabývat tématy arteterapeutické práce, které vám pomohou vyléčit bolesti z minulost a žít šťastnější a vyrovnanější život. Mohu vám pomoci v tématech, které jsem dokázala přepsat sama v sobě:


 • vědomé prožívání a přijetí emocí místo jejich potlačování
 • radost z tvoření místo tlaku na výkon
 • sebepřijetí místo pocitů nedostatečnosti
 • každodenní shon a stres za život v lehkosti
 • využívání intuice místo analytické mysli
 • vědomé tvoření reality, kterou stojí za to prožívat
 • naplňování svých potřeb místo soustředění se na potřeby všech kolem
 • energetickou práci bytí v sobě sama a ve svém středu
 • relaxační a meditační techniky k uvolňování nervového systému
 • umění bytí v přítomnosti
 • návaznost mezi myšlenkami-emocemi-činy
 • pochopení emocí, které cítíme v roli maminek


Celý příběh o léčení mé duše si můžete přečíst zde.

Co jste mi napsali

Kurz byl velice zajímavý a nové změny pocitů a přítomnosti mě oslovily - neznala jsme je:) I když kreslit vůbec neumím, necítila jsem se jako neuměl :D Kristýnka je moc sympatická a v její přítomnosti čas utekl jako voda. Určitě doporučuji!

Petra 

Chodím na kurzy malování už dlouho, ale líbil se mi tento psychologický přesah, kdy se mohu kromě hezkého času posunout i na své cestě. Kurz doporučuji a poděkování patří hlavně milé lektorce! Jen bych uvítala kurz delší. Přijde mi, že bych potřebovala více času.

Míša Zemanová


Váš kurz mě moc potěšil. Tato technika malování mě moc bavila a cítila jsem se po celou dobu velmi uvolněně (když pominu stres s hledáním místa :) Potěšily mě i výsledky mých obrázků, i když to nebylo cílem. ale přesto mám je doma vystavené a těším se na druhý kurz. Karolína T 

Karolína Táborská


 Na můj další projekt - Výtvarný ateliér Barevné malování se můžete podívat zde.

Ceník

individuální kurz mlování

Kurz 10 lekcí

450,- Kč/lekce 90 min

4.500 Kč   

Jednotlivá lekce

550 Kč

V ceně jsou již zahrnuty veškeré barvy a malířské pomůcky.

V případě, že máš hmotnou nouzi a myslíš, že by Ti můj kurz pomohl, napiš mi zprávu.

ARTE course