Plant ART

Myšlenka ,,Plant art" - živých obrazů mě poprvé napadla v létě roku 2020, kdy jsem brouzdala v hlubokých lesích nedotčené přírody Beskyd. Vlastně za všechno může kapradí! Courala jsem po lesních cestičkách a najednou mi zrak padl na krásnou mini-alej (nevím jak jinak to popsat) kapradin podél lesní cesty. Zarazila jsem, pozorovala a v hlavě mi běželo něco jako ,,cože tolik kapradí najednou?" A pak se to stalo! ....číst příběh dále 

PLANT ART


Živé obrazy jsou energetické obrazy, nejčastěji mandaly či výjevy z přírody, jejichž součástí jsou živé rostliny, které dotvářejí krásný vzhled a energetickou hodnotu obrazu. Rostlinky si v obrazu lebedí a odpočívají ve skleněných aeráriích či v podobě zavěšených kokedam. Nebojte se ale, vybíráme milé přátelské rostlinky, o které zvládne pečovat opravdu každý.


ORIGINALSCo jste mi napsali

Dívám se na obraz, který visí u nás doma a cítím nádhernou energii, voda, hlubiny, souznění láska. Obrazy by měly sloužit k tomu, aby přinesly do domova harmonizaci, aby se oči každého na chvíli zastavily a pokochaly teplem, který vychází z každého tahu štětcem, který Kristýnka udělala. Děkujeme za tu možnost mít Váš obraz v pokoji.

Edit Tichá

https://www.cranio-terapie.cz/

Dobrý den, konečně jsem si vzpomněla v okamžiku kdy mám chvilku klidu a chtěla bych vám napsat, že obraz je nádherný. Bylo to pro mě obrovské překvapení, ani trochu jsem to nečekala. Pověsili jsme si ho v obýváku, tak abych na něj viděli všichni a mohli jsme si ho společně i všichni užívat. ........................Přeji vám pohodový vstup do nového roku a další úžasné inspirace.  

Veronika Havelková


Dobrý den,omlouvám se včera jsem vám zapomněla napsat. Obraz je nádherný 🤩🤩🤩🤩jsme z něj úplně unešení. Moc moc děkujeme❤️.

Eliška Opatrná

Moc děkujeme za obraz, je to nádherná práce a moc se nám líbí. :) ...........


Ondřej Poklop


Plant ART