Obrazy jsou mocné 

Předávají nám svou energii, působí na NAŠE podvědomí, léčí vše staré a otevírají duši tomu novému. Každá barva nese svou vibrační energii, vyvolává v nás určité emoce a otevírá určitá témata. 

Ráda propojuji své umění s hlubokými znalostmi přírody. Proto součástí mých obrazů jsou živé rostliny, které ještě navyšují energetickou hodnotu obrazů.

Při malování využívám principy posvátné geometrie a harmonizačních obrazců tak, aby každý obraz splnil to, k čemu je předurčen a pomohl TI v dané oblasti osobního rozvoje. Každý obraz v sobě nese kód svého poslání, který můžeš využít ve svůj prospěch.  

Pokud se vědomě naučíš využívat energii barev a tvarů, posuneš svůj život o velký kus dopředu.  

Některé mé obrazy aktivují, jiné uklidňují a tlumí podrážděnou nervovou soustavu. Nevybírej obraz podle toho, který se ti hodí barevně do kuchyně, ale podle své intuice. Vyber si obraz, který cítíš, že potřebuješ. 

Namaluji TI také obraz přesně na tělo, který bude tvým pomocníkem na cestě osobním rozvojem za životem v lásce, klidu a hojnosti.

Co jste mi napsali

Dívám se na obraz, který visí u nás doma a cítím nádhernou energii, voda, hlubiny, souznění láska. Obrazy by měly sloužit k tomu, aby přinesly do domova harmonizaci, aby se oči každého na chvíli zastavily a pokochaly teplem, který vychází z každého tahu štětcem, který Kristýnka udělala. Děkujeme za tu možnost mít Váš obraz v pokoji.

Edit Tichá

kranioakrální terapeut

https://www.cranio-terapie.cz/

Obraz je potěchou nejen pro mé oči. Je mojí každodenní radostí a připomenutím, jak skvěle se na tomto světě mám. V malbě jsou zakomponované i osobní iniciály a data a celkově tak tvoří precizní dílo dělané přímo pro mě.

Hana Palečková

lektorka jogy

Projekt Jógaholik

Dobrý den, konečně jsem si vzpomněla v okamžiku kdy mám chvilku klidu a chtěla bych vám napsat, že obraz je nádherný. Bylo to pro mě obrovské překvapení, ani trochu jsem to nečekala. Pověsili jsme si ho v obýváku, tak abych na něj viděli všichni a mohli jsme si ho společně i všichni užívat. ........................Přeji vám pohodový vstup do nového roku a další úžasné inspirace.  

Veronika Havelková


Dobrý den,omlouvám se včera jsem vám zapomněla napsat. Obraz je nádherný 🤩🤩🤩🤩jsme z něj úplně unešení. Moc moc děkujeme❤️.

Eliška Opatrná

Jsem Kristýna Velíšková

česká malířka, průvodkyně seberozvojovými kurzy malování a autorka unikátních projektů Živé obrazya Cesta magickým lesem. Kromě toho také maminka dcerky Elisabethky a manželka skvělého muže.

,,Mým posláním je malovat energetické obrazy, které harmonizují emoce a aktivují potenciál vaší duše.

Zasvětila jsem svůj život zkoumáním duševních a emočních mechanismů a způsobů, jak se vymanit z pout starých vzorců a zranění minulosti, naplno odemknout svůj potenciál a tvořit život v lásce, klidu a hojnosti.

To vše vám předávám skrze funkční a pokrokové techniky z oblasti arteterapie, meditace, konstelace, relaxace, automatické kresby a bodyterapie v rámci mých harmonizačních kurzech malování.

Během života jsem prošla mnoha odbornými kurzy a vzděláváním včetně tvorby výzkumu v oblasti Psychosociální pomoci lidem zasaženým krizí či organizování humanitární pomoci do Sýrie atd. "

Číst o Kristýně více